Anasayfa
Logo

Başkanın Mesajı

Elektrikli Vinç İmalatçıları Derneği olarak biz, Türkiye vinç ve kaldırma makinaları sanayisinin bir dünya markası olma rüyamızı; inanarak, inandığımız değerlerin uğrunda savaşarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik.

İş hayatının vazgeçilmez ilkesi; hızlı, dürüst ve ilkeli olmaktır. TEVİD’i kurduğumuz ilk günden bu yana en önemli ilkemiz dürüstlük, insana yatırım ve insana saygı olmuştur.

Başarılı kuruluşların keşfettiği gizli formülün, istikrar ve çok çalışmak, çalışanlara insani hassasiyetle davranmak olduğu bilinciyle çalışan bizler, bugün Dernek olarak, aynı temel ilkelerimizi dünden bugüne taşımanın ve daha da geliştirmenin kıvancını yaşıyoruz.

Değişen ve her geçen gün daha çok küreselleşen dünyada; girişimin yeni ve gözle görülemeyen dengeleri heves, dayanıklılık, kararlılık, liderlik ve pazarlama yeteneğidir.
Çok büyük başarılar ile sonuçlanan girişimlerin ortak bir özelliği vardır; hepsi, araştırma ve geliştirmeye büyük pay ayırmakta, finans kaynaklarını doğru yönlendirmekte, piyasaya hakim firma uzmanlarını bünyesinde barındırmakta ve insan kaynaklarına gereken önemi vermektedirler.

İşte derneğimizin hızlı büyümesinde ve bugünkü başarısında içimizde taşıdığımız girişim ruhunu ve onun hassas dengelerini doğru kanalize etmenin çok önemli bir rolü vardır. Son teknolojik gelişmelerin takip edilmesiyle yapılan makine yatırımlarının yanında, tüm bu teknolojileri anlamlı hale getiren insan kaynağına da yatırımı, ihmal etmemesinin katkısı büyüktür.

Derneğimiz; eğitimli, yetenekli yönetim kadrosu ve tecrübeli çalışanları sayesinde, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını sektörel bilgi ve deneyimiyle birleştirerek üye şirketlerin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde hedef kitlesine yansıtmayı başarmaktadır.

TEVİD’de bir yandan üye şirketlerin tüm deneyim ve tecrübelerinin paylaşılmasının avantajları pekiştirilirken; diğer yandan kurumsallaşma çalışmaları, verimlilik analizleri,
Ar-Ge çalışmaları, yönetimde yeniden yapılanma ve özellikle hayat boyu eğitim programları ile her düzeydeki çalışanımızın kişisel gelişimine özel bir önem vermekteyiz.

Başarı büyümeyi getirir ve büyüme değişim demektir. Bilgi akışının çok hızlı olduğu bilişim çağında üretilen ürünlerin kaliteli olması tek başına yeterli değildir. Vinçlerimizin kalite standardının yanında, teknik sorunlara zamanında müdehale edebilmek ve ürettiğimiz vinçlerimizin uzun yıllar sorunsuz hizmet verebilmesi için gerekli hizmetleri sağlayabilmenin önemi daha büyük hale gelmiştir.

TEVİD olarak hedefimiz, Türk sanayisinin daha iyi bir yere gelebilmesi için çalışmak ve ülkemizin gelişmesinin sürmesi için üstümüze düşen görevi yapmaktır. Değişen ve gelişen yeni dünya pazarlarına anında uyum sağlayacak stratejilerin oluşturulmasını, bir dünya markası haline gelen ürünlerimize yenilerini ekleyerek; daha da önemlisi yeni alanlara yatırım yaparak gelişmeyi hedefliyoruz.


TEVİD Yönetim Kurulu Başkanı
Osman Çakmak

Copyright 2010 © Tevid   Tüm Hakları Saklıdır. http://www.turkmakinesanayi.com/
design: